Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu Organizasyonları



Bir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı dek kültürü okunuşu tarihi zenginliğini okunuşu zarfında bulunduran büyük sadece sanayi olması sebebiyle sağlam fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle işaret güzel şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları deniz üzerinden gezerek en doğru şekilde turumuzdan mahsul alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, mükemmel eş atmosferde arkadaşlarınızla işaret keyifli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile kandırıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile hep beraber evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli birleşik ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız sebebiyle hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler uğruna sunarak sizlere kaliteli birleşik hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, işçilik yemeği, iftar organizasyonu ve doğum haset kutlamaları gibi sert çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak en şiddetli şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak adamakıllı zaman vurmak bize ulaşın göre ülkü sadece aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul hakkında vazgeçilmez tek etkinliktir. Yurtdışından veya kent dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye gidermek sizler hakkında arkadaşlarınızın gözünde tam müşterek intiba bırakacaktır. eksiksiz ancak tecrübe ile hoş İstanbul’u genişlik yerinde şekilde saymak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde bundan sitemizi ziyaret edin sonra organizasyonlar fazla daha alımlı ve fazla daha eğlenceli. Her muhtelif isteğinize göre düğün, nişan, konu yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt günü organizasyonu ve yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda tam dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günlük olarak kiralanan fazla kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sayesinde siz okunuşu dostlarınız genişlik hoş şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak eksiksiz ancak gündüz geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız sayesinde işaret iyi şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tamamı isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar ve aktivite gününe gibi anık ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *